kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
30.5.2014 / SP MTB XC No.3, Nové Město na Moravě

Superior Riders nemohli ani letos chybět na nejvýznamnější domácí cyklistické akci - zvlášť, když je po nich dokonce pojmenována (svěťák = od slova světáci)... a ve Vysočina aréně se rozhodně neztratili.

Prvním bodem programu byl sobotní ranní bikemaraton na 53km, na jehož start se v masivní konkurenci osmi set závodníků postavila Sexy Denisa, malý Lavka, teta Johanka, Rocco a Victor. Právě ten po dlouhé závodní pauze neukrotil svou výbušnost a po 300metrech doslova rozcupoval zadní plášť na cucky. Po výměně kola ze suverénně posledního místa dokončil Medin statečně jako 80. v kategorii.

Zbytku gangu se technické problémy naštěstí vyhnuly a teta Johanka tak mohla po parádním výkonu slavit druhé místo mezi ženami. Skvěle si počínal i předseda Rocco, který za mohutné Aviatorovy podpory vyšpurtoval celkové 4. místo a vítězství v kategorii M30+. Omladina sice na pódiové umístění nedosáhla, jak Sexy Denisa, tak Honza však zasluhují za svůj vytrvalostní křest ohněm velký respekt.

Vyvrcholením sobotního programu byl exhibiční závod Night Race. V neskutečné atmosféře nabité a osvětlené Vysočina arény předvedli Superior Riders to nejlepší z jejichh repertoáru, což dokazují nejen fotogalerie, ale i videa kolující webem.

V neděli se kompletní gang posílený o Varlata Žaludise přepnul ze závodního do fandícího levelu a v nově zbudované sekci novoměstské trati vytvořiil atmosféru ždímající ze závodníků i poslední kapičky sil... fotogalerie z Cock Garden hovoří za vše...

kompletní fotogalerie hledejte na Rajčeti Superior Riders


» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet