kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
29.11.2008 / KPŽ 2008 - Finálová veselice, Praha

Střešovická vozovna tramvají hostila finálový večer seriálu závodů Kolo pro život 2008 spojený s vyhlášením medailistů celkového pořadí KPŽ a ČP 1/2 maratonu. Díky 2. místu v týmové Prestige Trophy zavítala paní pošťačka s pozvánkou i ke schránce Superior Riders.

Tým se vydal do Prahy v téměř kompletním složení. Chyběl bohužel právě základní článek družstva - kapitán Bory, jemuž, jakožto správci lyžařského areálu, již začaly sněhotvorné povinnosti. Místo tak zbylo na týmového pohunka Lubohlava, který se ukázal jako velice užitečný především v pozdních nočních hodinách, kdy nebojácně zastoupil indisponované oficiální kuchaře.

Vyhlášení medailistů kategorií jednotlivců ( z Riders se na pódiu objevil Svatopluk, vyvoláván byl nepřítomný Jirka a jako nejstarší pravidelný účastník závodů seriálu i čestný člen týmu, velký štramák a elegán, pan Přemysl Dostalík ) i týmů proběhlo hladce a velice rychle, aby nebránilo družbě zůčastněných se soupeři, přáteli a v neposlední řadě i obsluhujícím personálem. V tom vynikal především Victor, který se stal zdejším stevardům nejen miláčkem, ale společně s pohunkem i velkou autoritou.

Drama se odehrálo pouze před vyhlášením kategorie nad 100 kg, kdy 3. v pořadí, boss textilního gigantu Lawi Jaroslav Malý, byl až do posledních minut napojen na infůze Dr. Fokodela z těžkých jídel, aby dosáhl správných "Tempírovských" parametrů a prošel kontrolním převažováním.

Dlouho dopředu plánovaná bitka Superior Riders s Dolákovci, především pak jejich separatistickou skupinou Kučerovců, byla pro oboustrannou únavu odložena na neurčito. Rány řemdihem však padaly v jednom z temných koutů střešovického depa, kde si svůj hlavní stan zřídilo Jistebnické samohybné komando ( JSK ). Obětí nemilosrdné perzekuce se stal sám předseda Superior Riders Humr a to za znečištění trati letošního Jistebnického kancionálu. Usvědčil jej nález snadno identifikovatelného bidonu - daru od negramotné ctitelky - v jednom místním hvozdu.

Podařený galavečer ukončil seriál závodů Kolo pro život 2008 a všem přítomným dodal motivaci do následujícího ročníku. Za ten letošní patří dík organizátorům, pořadatelům, fanouškům a udatným soupeřům. Za rozvoz Homouše a Liborka do jejich brněnských studentských pelíšků pak děkujeme jistému panu Kořínkovi z Olomouce, který prý kdysi také býval aktivním závodníkem...

Zbývá stručné shrnutí výsledků Superior Riders:

Svaťa se stal 3. mužem absolutního pořadí a suverénním vítězem kategorie M30-39, Humr i přes nepříliš podařenou sezónu obsadil celkové 6. místo / 5. kat. Elite, Victor mile překvapil svým 23. místem / 5. M19-29, kapitán Jirka 25. / skvělé 2. místo M 40-49, v těsném závěsu za ním Libi jako 26. / 6. M19-29, kardiak Rádis 32. / 8. M19-29, 38. Marek, kterého zranění na konci sezóny připravilo o bronz v kat. M40-49 ( nakonec 5. ) a častá zranění stojí i za 77. místem Zajdy / 20. M19-29.

Kompletní výsledkový servis KPŽ 2008 dle kategorií, hmotností a náboženského vyznání zde


» fotografie z akce

» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet