kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
3.3.2009 / E-shop: březnové tipy

Blížící se jaro je pořádným impulzem pro obměnu starého vybavení, doplňků, komponentů nebo celého vozového parku. Máme pro vás několik tipů na zajímavý nákup...

Značka 1ONE nabízí několik praktických a velice dobře zpracovaných doplňků, které zaručeně zpříjemní vaše vyjížďky. Dvojnásob to platí především v případě lock-on gripů jejichž hlavní předností je jistý a komfortní úchop. Nepříjemnostem se zajíždějící karbonovou sedlovkou zase spolehlivě předejdete dvouprůměrovou podsedlovou objímkou.

Fanoušky značky Superior potěší dvě provedení bidonů s vlastním logem nebo týmový batoh, který jsme vám blíže představili nedávno v tomto článku.

Superior Riders nabízí kromě doprodeje týmových dresů za velice atraktivní ceny i speciality v podobě originálních a oduševnělých promo předmětů.

S postupným oteplováním přicházejí ke slovu nejrůznější návleky na nejrůznější končetiny. Zárukou jejich špičkového provedení je značka Pearl Izumi z jejíhož sortimentu vám můžeme nabínout i rukavice do všech představitelnýc teplotních spekter. Nejoblíbenější volbou začínajícího jara je bezpochyby model Cyclone Glove.

Synonymem kvality v oblati autonosičů je zase Thule. Z široké nabídky této skandinávské firmy je v našem e-shopu zastoupen nejen kompletní sortiment nosičů kol v čele s vlajkovou lodí EuroClassic G5, jehož služeb využívá i tým Superior Riders, ale i veškeré modely střešních boxů a nosičů lyží. To vše za bezkonkurenční ceny.

Výrobky italského obuvníka Dina Signoriho ntřeba představovat  - tretry SiDi pomáhají, ale i zdobí nohy mnoha cyklistickým šampiónům. Vybírat můžete z jejich kompletní kolekce pro rok 2009 a doprodeje té loňské.

Bezdušový systém Joe´s No Flats je tajnou zbraní Superior Riders pro boj s nepříjemnými defekty. V e-shopu naleznete jak kompletní bezdušovou sadu, tak i samotěsnící duše a celou řadu vynikajících mazidel a čistících prostředků.

Tradiční třešničkou na dortu jsou extra nabídky - těm momentálně kraluje doprodej posledních kusů přehazovaček XTR za dechberoucích 1599,- Kč, špičková vidlice Manitou R7 MRD, sedlovka FSA K-force nebo vak na lyže Thule Go Pack Ski. Neméně lákavá je i nabídka bazru: karbonové hardtaily Trek 9.8 a Scott Scale, Superior XC 870 a exklusivní vidlice Pace RC 39.


» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet