kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
26.9.2009 / KPŽ Oderská Mlýnice , Klokočůvek u Oder

Letošní seriál Kolo pro život je minulostí - poslední zářiovou sobotu jej zakončila populární podzimní veselice Oderská Mlýnice.

Davy závodníků uvítal v sobotu ráno sluncem zalitý areál závodu v Klokočůvku u Oder, kde bylo pod taktovkou Koňase a jeho pořadalského 2K Bike Clubu tradičně vše precizně připraveno. Brzy se začal plnit i týmový stan Superior Riders, díky Victorovým konexím umístěný opět na nadprůměrně lukrativním místě. Kromě samotných Riders se v něm obevovali zájemci o zasloužilé týmové stroje a mnoho lidí se také přišlo podívat na 8 kg vážící Humrův speciál osazený karbonovou pevnou vidlicí 10NE nebo závodní "devětadvacítku" modelového roku 2010, na níž si poslední závod sezóny užil Zajda.

V pravé poledne zazněl startovní výstřel a vypustil peloton na vyprahlou a prašnou trať, která oproti loňsku a minulým letům doznala několika změn. To, co dělá Oderskou Mlýnici Mlýnicí, totiž stejnojmenné stoupání každoročně okupované stovkami fanoušků, však zůstalo a závodníci tak nebyli připraveni o pověstnou fantastickou atmosféru, která zde vždy panuje.

Po rannín brífingu, kde všem Marek promluvil do duše, nasoupili Superior Riders do závodu s jasnou taktikou: vyslat Humra napřed do boje o vrchařskou prémii, zatímco zbytek závodící formace ( Mára, Zajda, Homouš ) měl na trati pečovat o Petra G. bojujícího o celkové druhé místo v seriálu. Precizně promyšlený plán nakonec vyšel jen na půl - předseda Humr byl na vrcholu Mlýnice "až" 3. a jediným, kdo dokázal držet krok se zběsile jedoucím Geblíkem byl nakonec pouze Zajda na velkých kolech a Humr, který v druhé polovině závodu neuvisel ve vedoucí skupině a počkal na své týmové kolegy. Přesto Riders předem vytyčený cíl splnili a Petr tak na závěrečném vyhlášení chybět nebude. Řečí čísel v cíli Oderské Mlýnice: Petr G. - 37., Humr - 38. , Zajda - 39., Marek - , Homouš - 97.

Ve fotogalerii naleznete kromě standartního fotoalba ze závodu také obrázky z dílny Liborka a půvabné dcery Petra G.

 

 

 


» fotografie z akce

» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet