kontakt_ico  Kontakt
home_ico  Home
fb
7.6.2012 / Ostravská školní liga 2012, 3. závod

Ačkoli jsou teď Superior Riders zaměstnáni spíše silně mediálně propíraným znovuotevřením kauzy Fura, která připomněla, jakými dramaty si tým prošel, než našel oporu v litevském trenéru Žaludisovi, vydal se Aviator Miachel s předsedou Roccem na další díl populární ostravské školní ligy.

Krásné počasí, radikálně redesignovaná trať, charismatický Marťas Šíma v roli spíkra a především rekordní účast startujících předznamenávala velký bikový zážitek, což se potvrdilo krátce po vyhlášení vítězů dorosteneckých kategorií, kdy byli na trať vpuštěni elitní muži. V efektní strkanici v nájezdu do terénu si skvěle počínal především Aviator, který se usídlil na čelních příčkách, zatímco předseda Rocco lišácky vyčkával v hloubi startovního pole. Během následujícího okruhu se oba Riders sjeli a vytvořili kompaktní, skvěle kooperující duo, za nimiž se hnali soubeři zvučných jmen jako Cigy, Zubař, Rodriguez, Welislaw, Sedláček a další...

Plánovaný atak předsedy, jehož sebevědomí značně posílilo prestižní vítězství v závěrečném spurtu středečního tréninku, přišel v nájezdu do 3. okruhu. Za mocné podpory Aviatora, který držel zbytek startujících "na uzdě" si rychle vybudoval značný náskok a jediným, kdo jeho nástup dokázal zachytit byl, stejně jako v minulém týdnu, Zubař. I ten však chyboval a předseda si tak po téměř 11-ti minutách závodu dojel pro suverénní vítězství. Michael se dlouho pohyboval na medailových příčkách za skvěle jedoucím Cigym, v závěru mu však nedělní porážku oplatil tradičně silný Rodriguez.

V rychlém sledu po dojetí následovalo vyhlášení vítězů a díky Roccově vítězství se můžete hlavní cenou - čarovným pohledem na tetu Kamilu z ptačí perspektivy - pokochat i vy. Po něm oba Riders neodmítli nabídku Sergeje a jeho blonďaté bandy na trénink na trati Ostaravského Chachara a povedený večer zakočili posezením u dobře vychlazeného Mrože... paráda!


» fotografie z akce

» Návrat

Superior Riders E-SHOP

Nejjednodušší cesta k vybavení týmu Superior Riders a dalším produktuktům jeho partnerů   » více...

Superior Riders E-SHOP

Kalendář závodů

V kalendáři najdete odkazy na propozice, výsledky, reporty a fotky z jednotlivých závodů   » více...

Nevíte si rady s tréninkem?

Tréninkový poradce Superior Riders Vás zasvětí do tajů efektivního tréninku a správné výživy   » více...

Máte technický problém?

Řešení technických problémů, návody, tipy a servisní manuály pohledem Superior Riders   » více...

Fotogalerie

Fotografie ze závodů, výletů, soustředení a nejrůznějších dalších akcí. » více...

Supriders © 2008 l Developed by Kinet